Roster – Mixed Choir

2020-21

School Name Voice
Altamont-Labette County
  Blane Cashman B1
  Dane DeTar B2
  Matthew Thompson T1
  Kalynn Tiecke A1
Andale
  Quinn Moore S1
  Riley Nickel T2
  Logan Pletcher B2
Andover
  Elijah Hackett T1
  Noah Jittawait B1
Andover-Central
  Genevieve Cayless S2
  Joe Little B1
  McKensie Moore S1
  Kyren Parrott B1
  Grace Schaefer A1
  Viggo Shafer B1
  Christiane Short A1
  Noah Sickman T2
  Daniel Steck B1
Arkansas City
  Brodie Perdue T1
Atchison
  Xavier Hernandez B2
Basehor-Linwood
  Colton Coy T2
  Nathan Crews B2
Buhler
  Joshua Duran T1
  Blake Luman T2
  Lucas Shroyer B2
Chanute
  Bryan Ayala B2
Chapman
  Summer Diaz A2
  Ethan Hamilton A2
  Trevor Mead T1
  Steven Milton T1
  Quincy Rivers T1
  Justin Wisner-McLane B1
Cherokee-Southeast
  Shawnelle Smith A1
Claflin-Central Plains
  Dawson McNeal B2
Clay Center Community
  Kadryn McManus T2
Colby
  Lauren Rodgers A2
Concordia
  Kaitlyn Beikmann S2
Conway Springs
  Mya Scott S1
De Soto
  Bryson Kendall T2
Dodge City
  Yanira Flores A1
  Kale Lowery T2
  Olivia Ramos S2
  Carlos Teran B1
  Tegan Wenzl S1
Douglass
  Guthrie Burch S1
  Timothy Carroll T2
  Lauren Henderson S2
  Jason Rankin B2
  Kaitlyn Seiwert A2
Elkhart
  Clark Chestnut B1
Emporia
  Sarah McDonald S1
Eudora
  Jake Lemonds T2
Galena
  Landon Brewer T1
  Toby Hughes T2
Garden City
  Kolby Blackburn T2
  Lezette Cantaros S1
Gardner-Edgerton
  Elaine Jensen A2
  Riley Pembleton B1
Garnett-Anderson County
  Carly Hicks S2
  Ella Reichard S2
  Emma Schaffer A1
Goddard
  Hannah Nelson S2
  Gabriel Villegas B2
  Elisha Wilhelm S2
Goddard-Eisenhower
  Ethan Thompson B2
Goodland
  Olivia Lehman A2
  Annika Linin A1
Gypsum-Southeast of Saline
  Makenzie Boley A1
  Karson Hall T1
  Matthew Redden B1
  Makenna Roths A2
Halstead
  Isabelle Loucks S2
Haven
  Dylan Yoder B1
Hays
  Samantha Vesper S2
  Alexis White S2
Healy
  Jobi Roemer A2
Hill City
  Asa Handy T2
Hillsboro
  Dillon Boldt T1
Hutchinson
  Renee Huffman A2
  William Jackson B2
  Xavier Jameson T2
  Elizabeth Kipp A2
Hutchinson-Central Christian
  Cameryn Davis A1
  Brooklyn Nisly A2
Independence
  Kiara Islam S1
  Lillie Taylor S1
Ingalls
  Benjamin Meador T1
Jetmore-Hodgeman County
  Holly Ort A1
Junction City
  Daphne Brown S1
  Kylie Brown A1
  Naliya Contreras A2
  Cassidy Eschliman A1
  Kaya Sparks S1
  Lolly Winsor A1
Kansas City-Sumner Academy
  Nguyen Nicholson A2
  Kasmin Tottress A2
  Kayla Tottress A2
Kingman
  Josie Fairchild S1
Lansing
  Joseph Discavage T2
  Lauren Hooser S2
  Toni Hudalla S2
Lawrence
  Sam Lopez B1
  Ike Phillips B2
  Vivian Podrebarac A2
  Ashton Rapp T2
Lawrence-Free State
  Emily Bial A1
  Ella Booth S2
  Jenna Gaston S1
  Ellie LeBar S1
  Ayla Nguyen A1
  Amelia Osborn A1
  Steve Pi B1
  Evan Schwartz B1
  Hollis Wilkins B2
Leavenworth
  Alex Crum S2
  Elise Guzman S1
  Riley McBride T1
Leoti-Wichita County
  Sophie Gerstberger S1
Lindsborg-Smoky Valley
  Campbell Gaskill A1
  Keely Tubbs S2
  Ileia Wampler S1
Maize-South
  Julia Merseal A1
Manhattan
  Hayden Holmberg B2
  Josephine Summers S2
McLouth
  MacKenzie Kerr S1
McPherson
  Nathaniel Britting T1
  Ava Brunsell S2
  Sean Gorman T2
  Pierce Hamma B1
  Merris Neighbors A1
  Landon Pelzel T1
  Analicia Rocha A2
  Avery Strathman A2
Minneapolis
  Brendan Shanks T2
Neodesha
  Emma Woodward A2
Ness City
  Tristan Schwien T2
Newton
  Mackenzie Glasmann S1
Norton Community
  Sarah David S1
Olathe-East
  Cara Castaldi A2
  Justin Cooley T2
  Tenley Frederick A1
  Olivia Hollan A2
  Grace Robison S1
  Kristopher Schmale T2
  Blaise Stricker T1
  Madison Swafford A2
  Jackie Tian B2
Olathe-North
  Camille Korte A2
  Kloe Wagner S1
  Jack Wilson B2
Olathe-Northwest
  Carlee Elsner S1
  Eric Martin B1
  Rachel Montemayor S1
  Emma Pefley A1
Olathe-South
  Rowan Farha A1
  Hannah Hacking S2
  Lineiry Melendez A2
  Max Pardo B1
  Loren Spellman S1
  Carter Stelting T1
Olathe-West
  Max Blount T2
  Kalista Brown S1
  Lexie Eckles S2
  Annie Hennen A1
  Evan McCoy B2
  Sam Olson T1
Overland Park-Blue Valley
  Jason Casey T2
Overland Park-Blue Valley North
  Garrett Brax B2
  Will Hancock B1
Overland Park-Blue Valley Northwest
  Christian Chamberlain B1
  Haley Foster S2
  Declan Franey B1
  Matthew Gafrick T1
  Kimberly Gibson A1
  Brett Oplotnik T2
  Natalie Policky S2
  Charles Poolman T2
Overland Park-Blue Valley Southwest
  Shreya Bhatia S2
Overland Park-Blue Valley West
  Graham Miller B2
Overland Park-St. Thomas Aquinas
  James Finlen B1
  Robert Paulbeck B2
Phillipsburg
  Laike Imm T1
  Theodore Keesee T1
  Kalli Moore S1
Pittsburg
  Emma Annan-Noonoo S2
  Xavier Huffman B1
  Ethan McConnell T2
  Gunner Mengarelli B2
  Declan Ortiz B1
  Tristin Perrin T1
  Sarah Stebbins A2
  Mallory Womeldorff A2
Pleasanton
  Xandra Coffey S1
Pratt
  Kaden Barker T2
  Kody Canfield B2
  Brice Dinning B2
  Alyssa Green A1
Quinter
  Eli Gruenbacher B1
  Collin Thielen B1
Riley County
  Max Peterson T2
  Ryan Pierce B2
Riverton
  Jax Palmer T2
Rose Hill
  Jack Hensley B2
  Zachery Huang B2
Rozel-Pawnee Heights
  Joseph Augusta T1
Salina-Central
  Isaac French T2
  Joelle Pfannenstiel S1
  Josh Warner B1
  Patrick Zrubek B2
Scott Community
  Aden Frederick B1
Shawnee Mission-Bishop Miege
  Cara Parisi A1
Shawnee Mission-South
  Daniel Koehn T1
Shawnee Mission-West
  Ella Barth S2
  Joel Bollinger B2
  Madeline Bollinger S2
  Will Edeal T1
  Katie Johnson A1
  Samantha Wallenburg S1
  Zachary Wallenburg T1
Shawnee-Mill Valley
  Grace Cormany A2
St. Francis
  Doyle Easter B2
  Jasper Hunt T2
St. George-Rock Creek
  Paige Dalton S2
  Keith Hancock B1
  Corbin Montenegro B2
St. John-Hudson
  Mackenzie Hacker S1
  Payton Meyer A2
Sterling
  Bella Brownlee A2
  Maddy Chesney A2
  Lucas Gilmore T2
  Ella Wellman A1
Sublette
  Mathew Banman B2
  Yadira Lozano S2
Sylvan-Lucas Unified
  Elizabeth McCoy A1
Tonganoxie
  Meghan Agnew S2
  Josey Bartlett S1
  Jack Duvall T2
  Caden Phillips B1
Topeka
  Cayden Bouton B2
  Tagan Ortega T1
  Nathan Rivera T1
Topeka-Hayden
  Tim Choi T1
  Lauren Harmon A1
  Audrey Kuta A1
  Isaac Mead T1
  Nick Quaney B1
Topeka-Washburn Rural
  Sofia Witt A2
Wamego
  Beth Land S2
Wichita-East
  Victoria Cocannouer A1
  Kristina Lincoln S1
Wichita-Heights
  Jonathan Banks T1
Wichita-North
  Hugo Alvarez T2
  Madison Daigneault S2
  Daniel Rodriguez B1
  Kyree Thomas T2
  Anthony Young-Ovalle T1