Roster – Mixed Choir

2021-22

School Name Voice
Altamont-Labette County
  Marlee Mikel S1
  Haley Thomas A2
Andover
  Sophia Benton A1
  Kaden Hauck T1
  Elizabeth Rigby A2
Andover-Central
  Mila Capehart A1
  Kennah Donnelley S2
  Ridgely Ehrlich S2
  John Hayes B1
  Elizabeth McClellan S2
  Viggo Shafer B1
  JT Short B1
Atwood-Rawlins County
  Emmersyn Higley A1
  Jordyn Tiemeyer S1
Baldwin City
  Judah Olson T1
Basehor-Linwood
  Josh Benton T2
  Lillian Bogard A2
  Nathan Crews B2
  Ashleigh Crouse A2
  Nicole Gomes S2
Buhler
  Taggart Reiss B1
  Rebecca Wells T1
Chanute
  Isaac Dowell B2
  Jaydine Stiles A2
Chapman
  Summer Diaz A2
  Trevor Mead T2
  Steven Milton T2
  Alaina Smith S1
Claflin-Central Plains
  Kerrick Benavidez B1
Clay Center Community
  Adelyn Wichman S1
Colby
  Allison Zimmerman S2
Concordia
  Hunter Blackwood T2
  Belle Chavey S2
  Phillip Shirkey B1
Derby
  Cody Crist T2
  Devin Jarrell B1
  Chianne O’Beirne S1
  Megan Tanner S2
  Parker Tauer T1
Dighton
  Emma Borell A1
Dodge City
  Seth Brooks B1
  Olivia Buddy S1
  Elizabeth Cox A2
  Zane Hager T1
Douglass
  Mariah Barkus A1
  Amy Black S2
  Jordan Brewer A1
  Kassie Davis S1
Ellinwood
  Caden Rowan B1
Emporia
  Natalie Denton S2
  Mauren Flack S2
  Orion Turner T2
Eudora
  Jake Lemonds T2
Galena
  Landon Brewer T1
  Toby Hughes T2
Garden City
  Byrant Detvongsa B2
  Danica Galia S1
  Hayley Loya S1
Gardner-Edgerton
  Samantha Scoggins S1
Garnett-Anderson County
  Kaitlyn Day S2
Goddard-Eisenhower
  Kylie Anderson S2
Goessel
  Dominic Englestad B2
  Riley Hartvickson B2
  Jacob Schrag T1
Haven
  Zainah Abushikha S1
Hays
  Anthony Arial T1
  Carson Brooksher T1
  Nate Henderson T2
  Devlyn Jochum S2
Hays-Thomas More Prep-Marian
  Jensen Brull B1
  Madelyn Seiler S1
Hesston
  Joshua Shirley T1
Hiawatha
  Nirvana Petersen A2
Holcomb
  Jensyn Kennedy A2
Hugoton
  Danica Amerin S2
Hutchinson
  Emily Baker S1
  Melaina Goss S1
  Michael Hardcastle B2
  Yalanea Mathieu A2
Hutchinson-Central Christian
  Cameryn Davis A1
  Teagan Gill S1
Independence
  Aubree Bainum S2
  Cole Mayfield T1
  Landen Thompson B2
Junction City
  Jay DiestelKamp B1
  Daithon Dowling B1
  Lucasey Hammock A1
Kansas City-Sumner Academy
  Carla Meraz S1
Kismet-Southwestern Heights
  Jentre Smith S2
Lakin
  Kyle Hartman T2
Lansing
  Kolton Brown T2
  Joseph Discavage T2
  Elisabeth Johnson A1
  Kathryn Leger A2
  Alayna Parvin A2
Lawrence
  Ayden Ammann B2
  Nick Cordova T2
  Cuyler Dunn B2
  Peyton Fowler A1
  Perrin Goulter B2
  Cooper Grant T1
  Tate Landes A1
  Sam Lopez B1
  Giuliano Lule-Paredes T1
  Tayte Markoulatos S1
  Ashton Rapp B1
  Sofia Thomas S2
Lawrence-Free State
  Gabriela Carttar S2
  Logan Claassen-Wilson B2
  Alexandra Meston-Ward S1
  Steve Pi B1
  Jayden Ramirez-Morris B1
  Trevor Sidabutar B1
Leavenworth
  Daysia Reneau S1
  Lila Walker A1
Lenexa-St. James Academy
  Braden Magistro B2
Lincoln
  Tru Haesemeyer A2
Lindsborg-Smoky Valley
  Per Nelson T2
  Myah Stambaugh-Tubbs A2
Maize-South
  Micah Gifford B2
  Sam Sanders T1
  Jordan Scripsick S1
  John Waren B1
Manhattan
  Anthony Belin T1
  Parker Freeby B2
  Ronald Hill T1
  Hayden Holmberg B2
  Marlia Jimenez S2
  Carter Keesecker B2
  Olivia Payne A1
McPherson
  Pierce Hamma B1
  Mallory Holmes A1
  Lauren Newcom A1
  Dane Partain B2
  Keanna Sullivan S2
  Kaylee Zeitlow A2
McPherson-Elyria Christian
  Mina Aroum A2
Meade
  Caleb Howard B2
  Brian Reimer B1
Newton
  Jenna Teichler S1
  Paul Wietschel B2
Norton Community
  Rowan Granberry B2
Olathe-East
  Madeline King S2
  Kristopher Schmale T2
  Paige Schmidtberger S2
Olathe-North
  Zane Johnson T1
  Hayden Krapes B2
  Calista Stegner S2
  Jack Wilson B2
Olathe-Northwest
  Leah Abai S1
  Hannah Brunner A1
  Juan Pablo Cardenas B1
  Moira Mullen A2
Olathe-South
  James Coffman B2
  Giovanni Gagliardi B1
  Molly McBride S2
  Joshua McCall B2
  Carter Stelting T1
Olathe-West
  Madison Blackman S1
  Lexie Eckles S2
  Brandon Heflin T2
  Meredith McCalmon A1
  Leo Steger T1
  Payton Stevens T1
Overland Park-Blue Valley
  Anna Bajich A1
  Jason Casey T2
  Quinn Cavin B2
  Reece Dickerson B1
  Brynn Friesen S1
  Matthew Lane T2
  Sofia Ortiz A1
Overland Park-Blue Valley North
  Andrew Flekier B1
  Eva Girard A1
  Riley McConnell S1
  Noah Tarjan B1
Overland Park-Blue Valley Northwest
  Margaret Bunch A1
  Elizabeth Cross A2
  Adam Koehler B1
  Ella Weigel S1
Overland Park-Blue Valley West
  Mitch Bullis B1
  Grace Hernandez A1
  Caleb Neil T2
Parsons
  Ethan Florence B2
  Olivia Martinez A1
Perry-LeCompton
  Riley Ellis A1
Phillipsburg
  Jeremy Ford T2
Pittsburg
  Zachary Baker B1
  Max Battaglia T1
  Eve Bertoncino A2
  Ben Bolinger B1
  Sophie Casper A1
  Nityan Doodnauth T2
  Keller Erwin T2
  Kaya McFall S1
  Ella Rhuems S1
  Victorea Stephenson A1
  Kate Thueson S2
Pratt
  Kaden Barker T1
  Brice Dinning B2
  Jenna Haas T1
  Dawson Malone T2
Quinter
  Evie Deaton A2
  Kyler Glick B2
Riverton
  Dillon Leggett B1
Rose Hill
  Caitlyn Helm A2
Salina-Central
  Israel Barlow T1
  Kassidy Cottingham S1
  Chloe Highsmith A2
  Harper Johnston S1
  Emma Kelly A2
  Lillian Myers A2
  Jaxon Rutz T1
  Josh Warner B1
Salina-South
  Kirsten Lamia A1
Scott Community
  Brynna Burnett A2
  Aden Frederick T2
Shawnee Mission-Bishop Miege
  Isabella Ayala S1
Shawnee Mission-East
  Andrew Alka T1
Shawnee Mission-North
  Naomi Hart S2
  Finley Murphy T1
Shawnee Mission-South
  Grace Kangethe A2
Shawnee Mission-West
  Joel Bollinger B2
  Faryn Clevenger A2
  Jackson Deardorff T2
  Will Edeal T1
  Ashton Foster T2
  Kaitlyn Rongish S2
  Aubree Smith A2
  Tania Smith A2
Shawnee-Shawnee Mission Northwest
  Caitlin Sanders A2
St. Francis
  Hailey Robbins A1
St. George-Rock Creek
  Paige Levendofsky A1
  Corbin Montenegro B2
St. John-Hudson
  Mackenzie Hacker S2
Sterling
  Zain Kateley T2
  Adam Schweizer T2
Sublette
  Mariah Carrillo A1
  Eva Teichroeb A1
Tonganoxie
  Madison Schiffelbein S1
Topeka
  Tagan Ortega T1
  Zachary Rivera T1
Topeka-Hayden
  Abby Ferrell S2
  Ella Widen S2
Wichita-Classical School
  Natalie Hale A1
Wichita-Haysville Campus
  Kaitlyn Flinn S2
  Keaton Gonsalves T2
Wichita-Heights
  Anibal Aldaba Lozano B2
  Jonathan Banks T1
  Javan Titus B2
Wichita-North
  Hugo Alvarez T2
  Daniel Rodriguez-Hernandez B1
Wichita-Northwest
  Lea’cher Kennedy T2
Wichita-Southeast
  Gabriel Trevino T1
Winfield
  Bree Selig A2
  Mark Thompson T2
  Ruby Woodburn A2