2023-24
Altamont-Labette County | ||
Rachael Ehmke | A1 | |
Lakyn Willis | S1 | |
Andale | ||
Colton Farmer | B2 | |
Andover | ||
Sophia Benton | S2 | |
Marin Herring | S2 | |
Andover-Central | ||
Savannah Emerson | S1 | |
Emma Geier | A2 | |
Sadie Hankins | S1 | |
John Hayes | B2 | |
Briggs Kavanagh | B1 | |
Arkansas City | ||
Cody Palmer | S1 | |
Atchison | ||
Joshua Stone | B1 | |
Augusta | ||
Aspen Magruder | S1 | |
Basehor-Linwood | ||
Colton Longstaff | T1 | |
Ethan Oehlert | B2 | |
Buhler | ||
Timothy Anderson | T2 | |
Asa Atherton | T1 | |
Kendra Bratcher | S1 | |
Toby Reiss | B1 | |
Chanute | ||
Leah Burnett | A2 | |
Sadie Cunningham | S1 | |
Anni O’Dell | S1 | |
Chapman | ||
Ethan Hamilton | T1 | |
Cimarron | ||
Jade Loewen | S2 | |
Coffeyville-Field Kindley | ||
Spencer Decker | B2 | |
Derby | ||
Josiah Armstrong | B1 | |
Jailyn Donathan | S1 | |
Cole Gnapp | T1 | |
Wyatt Goodin | B2 | |
Megan Leidy | A1 | |
Audrey Tanner | A2 | |
Gabriel Wallace | T2 | |
Lennon Williams | T2 | |
Dodge City | ||
Brenna Zellers | S2 | |
Eudora | ||
Morgan Spencer | A1 | |
Fredonia | ||
Rigby Fox | S2 | |
Galena | ||
Jaxson Bailey | T2 | |
Tyson Crusa | T2 | |
Ryland Davis | B2 | |
Kolby Matson | T1 | |
Maddux Moss | T2 | |
Garden City | ||
Harmonie Cruz | A1 | |
Tristan Garcia | B2 | |
Ian Haughawout | B2 | |
Hayley Loya | S1 | |
Girard | ||
Claire Stevens | A1 | |
Goddard | ||
Anthony Febus | T1 | |
Goessel | ||
Riley Hartvickson | T1 | |
Goodland | ||
Hope Biermann | A1 | |
Jackson Emig | B1 | |
Brylie Fenner | A2 | |
Great Bend | ||
Justin Chanka | B1 | |
Halstead | ||
Jacob Chastain | B2 | |
Haven | ||
Aaron Logan | B1 | |
Hays | ||
Jordan Aschenbrenner | A1 | |
Oscar Flores | B1 | |
Eric Lucio | B2 | |
Galahad Nichols | T2 | |
Connor Rodger | T2 | |
Atlas Seib | T1 | |
Hillsboro | ||
Annaliese Jorgenson | A1 | |
Holcomb | ||
Jensyn Kennedy | A2 | |
Rylie Thyne | S1 | |
Horton | ||
Ethan Smith | T1 | |
Hugoton | ||
Kynzie Esarey | S1 | |
Tobias Grubbs | B1 | |
Hutchinson | ||
Emily Baker | S2 | |
Lucas Bohlen | T1 | |
Megan Kipp | A1 | |
Independence | ||
Bryson Cushing | B2 | |
Jenna Schaper | A2 | |
Inman | ||
Nathan Reinecker | B1 | |
Junction City | ||
Daithon Dowling | B1 | |
Truman Fortner | T2 | |
Chloe French | T1 | |
Kael Nelson | B2 | |
Madelyn Salay | S2 | |
Kiowa-South Barber | ||
Tyler Archuleta | B2 | |
Lansing | ||
Jackson Bagby | T1 | |
Joseph Hiraoka | T2 | |
Riley Lagunas | A1 | |
Allyssa Martin | A2 | |
Austin Strehlow | T2 | |
Carson Zimmerman | B1 | |
Lawrence | ||
Renee Dvorske | A2 | |
Cooper Grant | B1 | |
Delaney Haase | S1 | |
Ava Kohart | A2 | |
Parker Lopez | B1 | |
Annika Maximov | A1 | |
Simeon Moulton | T1 | |
Asher Sikes | B2 | |
Thomas Sikes | B2 | |
Giulia Ventello | S2 | |
Lawrence-Free State | ||
Kiefer Bullock | T2 | |
Jazzlyn Fowler | S2 | |
KJ Jones | T1 | |
Jake Loos | T2 | |
Stella Mosier | S1 | |
Molly Nuckolls | S1 | |
Luca Osborn | B2 | |
Josephine Warrior | A1 | |
Olivia Williams | A2 | |
Lawrence-Veritas Christian | ||
Susannah Flory | S2 | |
Lenexa-St. James Academy | ||
Braden Magistro | B2 | |
Lindsborg-Smoky Valley | ||
Ella Stambaugh-Tubbs | A2 | |
Manhattan | ||
Melody Claar | A1 | |
Gabrielle Herzog | S2 | |
Allen Hoffman | B2 | |
Cooper Pfannenstiel | T2 | |
McPherson | ||
Mallory Holmes | A1 | |
Bree Pickerell | A2 | |
McPherson-Elyria Christian | ||
Carlie Joe Rohaus | S1 | |
Montezuma-South Gray | ||
Erica Banman | A1 | |
Moundridge | ||
Ren Sparks | B1 | |
Newton | ||
Jacob Arias | B1 | |
Hope Ewy | S1 | |
Eva Ives | A2 | |
Nickerson | ||
Kaden Ketterl | T2 | |
Oberlin-Decatur Community | ||
Addison Mathews | S2 | |
Olathe-East | ||
Carlos Cibrian | T2 | |
Luke Peterson | T2 | |
Ben Robison | B1 | |
Paige Schmidtberger | S1 | |
Olathe-North | ||
Ava Strella | S1 | |
Olathe-Northwest | ||
Leah Abai | S1 | |
Hannah Brunner | A1 | |
Sophia Mullinax | S1 | |
Olathe-South | ||
Jonas Gipson | B2 | |
Joshua McCall | B2 | |
Aidan Nixon | B2 | |
Arianna Rezvani | S1 | |
Alicen Silva | S2 | |
Bryan Swilor | B1 | |
Cole Witt | T1 | |
Olathe-West | ||
Nora Brown | S2 | |
Adeline Davis | S2 | |
Jaxon Davison | B1 | |
Lexi Heideman | A2 | |
Evan McCoy | B1 | |
Aaron Shirley | T2 | |
Ian Soellner | B2 | |
Leo Steger | T1 | |
Megan Ullrich | A1 | |
Osborne | ||
Cheyenne Knoll | A2 | |
Overland Park-Blue Valley | ||
Maia Bajich | A1 | |
Madeline Cavin | S2 | |
Cooper Crosier | T1 | |
Charlie Lynn | T1 | |
Amaris Stephenson | A2 | |
Clara Thompson | S2 | |
Jessica Toomay | A1 | |
Claire Younger | S2 | |
Overland Park-Blue Valley North | ||
Cale Fulcher | B1 | |
Sebastian Gonzalez Layton | T1 | |
Laci Olberding | S1 | |
Noah Tarjan | B1 | |
Overland Park-Blue Valley Northwest | ||
Savannah Beaman | S1 | |
Windsor Chapin | A2 | |
Aashrita Kambhampati | S2 | |
Mairt Nagar | B1 | |
Addison Reeves | S2 | |
Zachary Reeves | B1 | |
Dawson Welde | B2 | |
Overland Park-Blue Valley West | ||
Emma Burmaster | S1 | |
Katie Coughlin | A1 | |
Ellison Hargrove | A2 | |
Reese O’Neal | A2 | |
Phillipsburg | ||
Callie Leidig | S1 | |
Pittsburg | ||
Sophia Bocanegra | A1 | |
Ben Bolinger | B1 | |
Chloe Costello | S2 | |
Nityan Doodnauth | T1 | |
Nathan Hernandez | T1 | |
Abrianna Hiebsch | A2 | |
Alexander O’Ferrell | B1 | |
Jocelyn Ouellette | S2 | |
Townes Sullivan | B1 | |
Pratt | ||
Blake Bare | T1 | |
Jack Barker | T2 | |
Cade Clarkson | T1 | |
Delmar Green | T1 | |
Carlito Lara | T2 | |
Grace May | A1 | |
Quinter | ||
Brandy Blackwood | S2 | |
Hans Deaton | B2 | |
Kendrik Selensky | T1 | |
Richmond-Central Heights | ||
Charli Smith | T1 | |
Rose Hill | ||
Sophia Butler | A2 | |
Russell | ||
Payton Schneider | S1 | |
Sabetha | ||
Abbey Gugelman | S2 | |
Salina-Central | ||
Kaiden Comeau | T2 | |
Grace Corman | S1 | |
Sarah Day | A1 | |
Zander Flener | B1 | |
Jaxson Rutz | T1 | |
Brynn Shaft | S1 | |
Salina-Sacred Heart | ||
Cristian Nouanlasy | B1 | |
Salina-South | ||
Kirsten Lamia | A2 | |
Andres Vasquez | B2 | |
Scott Community | ||
Reed Batterson | T2 | |
Kalo Hineman | B1 | |
Camren Schmitt | A2 | |
Brinlie Stevens | A2 | |
Isabella Trout | S2 | |
Shawnee Mission-North | ||
Finley Murphy | T1 | |
Hank Pendergraft | T2 | |
Shawnee Mission-South | ||
Galen Coffman | B2 | |
Ian Dodson | T2 | |
Molly Hannan | A1 | |
Henry Lamlech | B2 | |
Shawnee Mission-West | ||
Jaxon Hendrix | T2 | |
Reece Madsen | T1 | |
Aubree Smith | A2 | |
Creighton Smith-Allaire | T2 | |
Shawnee-Mill Valley | ||
Peyton Aucoin | A1 | |
Augusta Miller | A2 | |
Shawnee-Shawnee Mission Northwest | ||
Ellison Bonge | A2 | |
Luke Dent | T2 | |
St. George-Rock Creek | ||
Sarah Cline | S1 | |
Paige Levendofsky | A1 | |
St. Mary’s Academy | ||
Sara Childs | S2 | |
Sterling | ||
Caleb Giorgetti | B2 | |
Zain Kateley | T2 | |
Cooper Pieplow | B2 | |
Cody Schweizer | T2 | |
Charlie Simpson-Eighmy | B2 | |
Micah Svaty | T2 | |
Tonganoxie | ||
Tyler Baldwin | S1 | |
Lilly Breuer | S2 | |
Graham Foley | B1 | |
Chaynee Howell | A2 | |
Joseph Turner | B2 | |
Topeka-Washburn Rural | ||
Caylen McCoy | T2 | |
Allison Reed | A1 | |
Topeka-West | ||
Kyla Potter | S1 | |
Wamego | ||
Kiri Blanton | A2 | |
Wichita-Bishop Carroll | ||
Evan Rosales | B1 | |
Wichita-Classical School | ||
Isabella Hale | S2 | |
Wichita-East | ||
Jeremiah Wesbrook-Blex | T1 | |
Wichita-Haysville Campus | ||
Kaitlyn Flinn | S2 | |
Wichita-Heights | ||
Drake Broadrick | T1 | |
Chloe Edwards | A2 | |
Gabriel Green | T1 | |
Amira Hassani | A1 | |
Zachary Honer-Peters | B2 | |
Briley Landgren | A1 | |
Jasmine Nelson | A2 | |
Wichita-North | ||
Elsa Bishop | S2 | |
Selene Coleptor | S2 | |
Mia Maples | A1 | |
Wichita-Northwest | ||
Ayah Gharbi | A1 | |
Marley Shank | S2 | |
Wichita-Southeast | ||
Armando Rodriguez-Quintana | T2 |