Middle Level Orchestra Roster
2023-24
Sections are listed in alphabetical order.
Violin 1
- Jacqueline Alvardo, Kansas City-Sumner Academy
- Lily Baldridge, Lawrence-Billy Mills MS
- Iker Cruz, Kansas City-Rosedale MS
- Halle Dorsey, Topeka-Robinson MS
- Elias Gilbert, Topeka-Seaman MS
- Christian Giullian, Lawrence-Southwest MS
- Emily Howe, Eudora MS
- Lizette Magana, Kansas City-Sumner Academy
- Rycardo Mariano, Tecumseh-Shawnee Heights MS
- Ray'laina Martin, Topeka-Chase MS
- Mary Martinez, Topeka-Washburn Rural MS
- Lucy Miller-Coleman, Lawrence-Liberty Memorial Central MS
- Felix Ovsak, Lawrence-West MS
- Aura Pineda-Paulino, Topeka-Landon MS
- Sophia Retana, Topeka-Chase MS
- Edson Torrez-Cruz, Kansas City-Northwest MS
- Haniel Arbon, Topeka-Washburn Rural MS
- Lily Barnhart, Topeka-Seaman MS
- Zayden Canfield, Topeka-Landon MS
- Brooklyn Carter, Kansas City-Argentine MS
- Henry Helbing, Lawrence-Billy Mills MS
- Lylah Her, Kansas City-Gloria Willis MS
- Jade Huffman, Kansas City-Eisenhower MS
- Jael Lee, Topeka-Robinson MS
- Leslie Martinez de Haro, Kansas City-Gloria Willis MS
- Antonio Martinez Jimenez, Kansas City-Northwest MS
- Dalena Medrano-Deere, Topeka-Chase MS
- Youngseok Oh, Lawrence-Southwest MS
- Makayla Perez Garcia, Kansas City-Northwest MS
- Natalia Rosario Mendoza, Kansas City-Arrowhead MS
- Thurston Saint Onge, Lawrence-Liberty Memorial Central MS
- Isabella Whitney, Tecumseh-Shawnee Heights MS
- Brianne Akins, Kansas City-Eisenhower MS
- Camila Briseno Martinez, Kansas City-Eisenhower MS
- Pearl Camacho, Kansas City-Argentine MS
- Amir Eljammal, Topeka-Robinson MS
- Libby English, Lawrence-Billy Mills MS
- Allison Garcia Romos, Kansas City-Sumner Academy
- Lucas Hasiuk, Lawrence-West MS
- Amy Henderson, Topeka-Chase MS
- Jocelyn Lucio Leyva, Kansas City-Gloria Willis MS
- Aislinn McKenzie, Topeka-Seaman MS
- Alaura Newton, Kansas City-Gloria Willis MS
- Ramiro Perez, Kansas City-Rosedale MS
- Daxton Seel, Tecumseh-Shawnee Heights MS
- Dewayne Smith, Kansas City-Argentine MS
- Heidi Solis-Bermudez, Kansas City-Rosedale MS
- Tyresha Stewart, Kansas City-Eisenhower MS
- Salome Stolz, Lawrence-Liberty Memorial Central MS
- Payton Tryhus, Topeka-Washburn Rural MS
- Jashira Tupas Escobar, Kansas City-Gloria Willis MS
- Vang Aleena, Kansas City-Sumner Academy
- Taite Calderon, Kansas City-Argentine MS
- Leslye Cente Mendez, Kansas City-Northwest MS
- Teagan Cooley, Topeka-Robinson MS
- Olive Eisiminger, Lawrence-Liberty Memorial Central MS
- Alexander Garcia, Kansas City-Rosedale MS
- Elliott Hamrick, Kansas City-Rosedale MS
- Jaeah Kim, Lawrence-Southwest MS
- Rory Kuhlmann, Lawrence-West MS
- Gwenyth Lamer, Eudora MS
- Morgyn Myer, Topeka-Landon MS
- Raya Potter, Topeka-Landon MS
- Tessa Sanders, Lawrence-Billy Mills MS
- Bella Smith, Topeka-Washburn Rural MS
- Genevieve Stanley, Tecumseh-Shawnee Heights MS
- Tori Thibodo, Kansas City-Arrowhead MS
- Hayleigh Watson, Topeka-Seaman MS
- Henry Bost, Lawrence-Billy Mills MS
- Max Casey, Lawrence-Liberty Memorial Central MS
- Joseph Conley, Topeka-Seaman MS
- Kya Dawkins, Topeka-Landon MS
- Joey Garner, Tecumseh-Shawnee Heights MS
- Sol Hernandez, Topeka-Robinson MS
- Sabina Scott, Lawrence-West MS
- Abigail Serrano Anguiano, Kansas City-Argentine MS
- Caroline Thompson, Topeka-Washburn Rural MS
- Byrdie Tyx, Kansas City-Sumner Academy
- Alondra Zuniga, Kansas City-Northwest MS