2023-24
Abilene | ||
Scarlett Randolph | S1 | |
Morgan Saenz | A1 | |
Altamont-Labette County | ||
Harper Benson | A2 | |
Alice Carnahan | A1 | |
Kiersten Kebert | A2 | |
Grace Mink | S2 | |
Sophiah Reynolds | S2 | |
Payton Sanders | A1 | |
Ezrie Sykes | S1 | |
Kennedy Terrell | A1 | |
Andale | ||
Abigail Wegerer | A2 | |
Andover | ||
Olivia Doremus | A1 | |
Andover-Central | ||
Katelyn Barnes | S2 | |
Ilham Hemed | S2 | |
Goldie Lane | A1 | |
Eavan McLeroth | S1 | |
Ali Sears | S2 | |
McKayla Stacey | A1 | |
Jamie Vinther | S2 | |
Anthony-Harper-Chaparral | ||
Naenah Lawrence | A1 | |
Atchison | ||
Devin Weinmann | A1 | |
Augusta | ||
Micah Edris | A1 | |
Emma Neuschafer | A1 | |
Baldwin City | ||
Jillian McLaren | S1 | |
Basehor-Linwood | ||
Isabella Tungjaroenkul | S1 | |
Buhler | ||
Havily Blasdel | S2 | |
Shaylin Petz | S2 | |
Jordan Spencer | A2 | |
Chanute | ||
Emily Cunningham | A2 | |
Brady Dyke | A2 | |
Paige Kueser | S2 | |
Chapman | ||
Jade Beary | A1 | |
Tanith Elliott | A2 | |
Adelynn Kirkpatrick | A1 | |
Alexis Perea | S1 | |
Anna Tsuno | S2 | |
Colby | ||
Allison Zimmerman | S2 | |
Derby | ||
Alaina Broomhead | A2 | |
Lillee Samounty | S2 | |
Nadia Wisner | S1 | |
Dighton | ||
Kenzi Martinez | S2 | |
Dodge City | ||
Tamara Schubert | A1 | |
Elbing-Berean Academy | ||
Kate Roseberry | S2 | |
Ellinwood | ||
Vivian Klepper | A1 | |
Hannah Winget | S2 | |
Emporia | ||
Natalie Denton | S2 | |
Mya Meinke | S2 | |
Isabella Samples | S1 | |
Arabella Turner | A1 | |
Fredonia | ||
Grace Chard | S1 | |
Karlie Walters | S1 | |
Galena | ||
Lauren VanAuker | S1 | |
Garden City | ||
Georgia Fahrmeier | A1 | |
Danica Galia | S1 | |
Emma Haeck | A1 | |
Elissa Hinojos | S2 | |
Emma Lightner | A2 | |
Michelle Ramos | A2 | |
Annalise York | S2 | |
Gardner-Edgerton | ||
Aubrie Blanz | A2 | |
Brianna Crowder | A1 | |
Samantha Scoggins | S1 | |
Garnett-Anderson County | ||
Reagan Witherspoon | S2 | |
Girard | ||
Carly Reif | A1 | |
Lillian Ripper | A1 | |
Sarah Rose | S1 | |
Hayley Schoeling | A1 | |
Goddard | ||
Aubrey Gifford | S2 | |
Goodland | ||
Mirari Linin | S1 | |
Sakari Newman | A1 | |
Great Bend | ||
Khary Cross | S2 | |
Cailyn Murphy | A2 | |
Ashlyn Pio | S1 | |
Gypsum-Southeast of Saline | ||
Micah Willis | A2 | |
Halstead | ||
Leah Parks | S1 | |
Hanover | ||
Ava Sedlacek | S1 | |
Haven | ||
Jillian Beckler | A1 | |
Sadie Estill | A1 | |
Emma Logan | A1 | |
Hays | ||
Sam Albin | A2 | |
Calliope Green | A2 | |
Ellie McGuire | S2 | |
Elizabeth Noble | S2 | |
Kendra Ryan | S1 | |
Hesston | ||
Madelyn Gish | A2 | |
Allie Soeken | A2 | |
Hiawatha | ||
Tori Wist | A2 | |
Hillsboro | ||
Rylie Driggers | A2 | |
Landry Duerksen | S1 | |
Trudy Hein | A1 | |
Hoyt-Royal Valley | ||
Maggie Davis | S2 | |
Hutchinson | ||
Nadia Hardcastle | A2 | |
Adrianna Peach | A1 | |
Olivia Self | S1 | |
Hutchinson-Central Christian | ||
Caroline West | S1 | |
Independence | ||
Cami Lewis | A2 | |
Kenna Romine | S1 | |
Inman | ||
Jordyn Schnable | A1 | |
Junction City | ||
Meilani Hernandez | A2 | |
Arianna Lindsey | A2 | |
Allie Matos | A2 | |
Kayleighann Robertson | S2 | |
Maya Robinson | S2 | |
Kansas City-Piper | ||
Denise Braithwaite | A2 | |
Kansas City-Sumner Academy | ||
Zoe (Xee) Clarke | S1 | |
Lucy Meek | A1 | |
Evelyn Robinson | S2 | |
Lakin | ||
Paige Webb | S1 | |
Lansing | ||
Mia Batista | S1 | |
Kaitlyn Cook | A2 | |
Ansley DeWitt | S2 | |
Ella Garrett | A1 | |
Lani Hall | A1 | |
Analise Santiago | A2 | |
Mercedes Silva | S1 | |
Lawrence | ||
Provi Fowler | A1 | |
Maria Guereca Palacio | A1 | |
Ruby Hull | S1 | |
Beatrix Johnson | A2 | |
Cadence Scholz | A2 | |
Allie White | A1 | |
Lawrence-Free State | ||
Gwen Fowler | S2 | |
Hannah Goertzen | A2 | |
Brooke Huttman | S2 | |
Kinsey Lake | A1 | |
Sophie Racy | S2 | |
Eli Roust | S2 | |
Amelia Wiles | A2 | |
Leavenworth | ||
Sydney Eakin | S1 | |
Lenexa-St. James Academy | ||
Mara Hug | S1 | |
Mia Simone | S2 | |
Lindsborg-Smoky Valley | ||
Brynna Anderson | S1 | |
Maize-South | ||
Erin White | A2 | |
Manhattan | ||
Daphne Anderson | S1 | |
Savannah Price | A1 | |
Alia Ulmer | A2 | |
McPherson | ||
Lauren Newcom | A1 | |
Meriden-Jefferson West | ||
Tamberlynn Pulsipher | S1 | |
Montezuma-South Gray | ||
Piper Klaker | S1 | |
Neodesha | ||
Kate West | A2 | |
Newton | ||
Ani Koontz | A1 | |
Charli Weber | S1 | |
Norton Community | ||
Jaida Peterson | A2 | |
Olathe-East | ||
Mya Langford | S2 | |
Kristanna Moore | S2 | |
Olathe-North | ||
Ainslee Magee | A1 | |
Olathe-Northwest | ||
Risa Brekken | A1 | |
Kailyn Funk | S1 | |
Leah Pal | A2 | |
Olathe-South | ||
Julianna Bowles | S2 | |
Darby Braatz | A1 | |
Alex Secor | S2 | |
Lake Sowles | S1 | |
Olathe-West | ||
Genevieve Anderson | A1 | |
Ash Bennett | A2 | |
Ellie Gramkow | S1 | |
Lauren Grimes | S2 | |
Ashlyn Robertson | S1 | |
Ashlyn Warren | A2 | |
Amberleigh Worley | A2 | |
Ottawa | ||
Ava Thompson | A1 | |
Overland Park-Blue Valley | ||
Mabel Craig | A1 | |
Myah Dobbins | S2 | |
Chacey Dollins | A1 | |
Theshiona Fleming | S1 | |
Masha Kinder | S1 | |
Ellie Moser | A2 | |
Overland Park-Blue Valley North | ||
Anne Henderson | A1 | |
Mackenzie Morse | A2 | |
Maggie Ruckman | S2 | |
Joslyn Selser | S2 | |
Overland Park-Blue Valley Northwest | ||
Meghan Churchill | A1 | |
Helen Connor | A2 | |
Grace Croutch | S2 | |
Suhana Grover | S1 | |
Hannah Hatton | A2 | |
Savannah Hogan | A2 | |
Greta Preuss | A1 | |
Ruby Ricker | A1 | |
Grace Schlueter | A1 | |
Overland Park-Blue Valley Southwest | ||
Isabel Buckingham | S1 | |
Overland Park-Blue Valley West | ||
Ipsi Bapat | S2 | |
Samantha Burmaster | A2 | |
Lily Seitz | A1 | |
Olivia Sharma | S2 | |
Perry-LeCompton | ||
Tilly Johnson | A1 | |
Phillipsburg | ||
Gabriella Poels | S1 | |
Pittsburg | ||
Alexandrea Muckala | S2 | |
Sarah Winzer | S2 | |
Pratt | ||
Ava Evans | A1 | |
Elyssa Ford | A2 | |
Sadie Green | S1 | |
Sarah Lamatsch | A1 | |
Salina-Central | ||
Abigail Ludes | A1 | |
Alyssa Maas | A1 | |
Salina-Sacred Heart | ||
Jordan Compagnone | S1 | |
Salina-South | ||
Isabel Fulkerson | A2 | |
Scott Community | ||
Grace Burdett | A2 | |
Piper Fox | A2 | |
Shawnee Mission-Bishop Miege | ||
Tess Sollars | S1 | |
Shawnee Mission-East | ||
Katherine Piraquive | S2 | |
Shawnee Mission-North | ||
Scarlett Marchman | S2 | |
Ryleigh Meade | A2 | |
Shawnee Mission-South | ||
Gwyneth Brown | S1 | |
Eve Snyder | A2 | |
Shawnee Mission-West | ||
Ava Myers | S1 | |
Kaitlyn Rongish | S1 | |
Shawnee-Mill Valley | ||
Grace Cormany | A2 | |
Samantha McCoy | S1 | |
Shawnee-Shawnee Mission Northwest | ||
Kai Grimm | A2 | |
Alex Houghtlin | S2 | |
St. George-Rock Creek | ||
Maddison Ellis | A1 | |
Lizzie Haller | S2 | |
Kyra Nippert | A2 | |
St. Mary’s Academy | ||
Jacinta Ostermann | S2 | |
Miriam Riddle | S2 | |
St. Marys | ||
Isabelle McCann | S1 | |
Sterling | ||
Isabelle Bates | A1 | |
Chloe Garrett | A2 | |
Jaiden Jaeger | S2 | |
Olivia Kilgore | S1 | |
Jewell Moore | A2 | |
Sydney Roelfs | S2 | |
Sylvan-Lucas Unified | ||
Angelynn (Macie) Ortiz | A1 | |
Hannah Pahls | A1 | |
Topeka | ||
Anna Goering | S2 | |
Lilly Krohe | S2 | |
Topeka-Washburn Rural | ||
Audrey Appuhn | S1 | |
Jaquelyn Green | A2 | |
Mackenzie Kozlowski | A2 | |
Addison Resch | S2 | |
Topeka-West | ||
Phoebe Edgerton-Kufahl | A1 | |
Zion Phelps-Roper | S1 | |
Lilia Potter | A1 | |
Ulysses | ||
Stephanie Mejia | S2 | |
Miranda Vazquez | S1 | |
Valley Center | ||
Marie Cain | S1 | |
Mary Kate McClure | S1 | |
Wamego | ||
Marilee Hamic | S1 | |
Wichita-Bishop Carroll | ||
Elizabeth Bailey | S1 | |
Catherine Bertematti | A2 | |
Cecilia Lubbers | S1 | |
Wichita-Central Christian Academy | ||
Kaitlyn Schanbacher | S2 | |
Wichita-East | ||
Fae Bacud | A2 | |
Penelope O’Neal | S2 | |
Jayna Walter | S1 | |
Wichita-Haysville Campus | ||
Audrey Theis | S2 | |
Wichita-Heights | ||
Julia Chouinard | S2 | |
Wichita-Kapaun Mt Carmel | ||
Gianna Lee | S1 | |
Wichita-Northwest | ||
Sarah Chavez | A2 | |
Cam Roberts | A2 | |
Isabel Santiago-Morrison | A2 | |
Maggie Vogt | S2 | |
Wichita-Southeast | ||
Lucas Christner | S1 | |
Winfield | ||
Olivia Lybarger | A1 | |
Ruby Woodburn | A2 |