Roster – Mixed Choir

2018-2019

School Name Voice
Abilene
  Jackson Welsh B1
Andover
  Josie Anderson S1
  Madison Dunn S2
  Alonso Funk B2
  Hannah Kintzel S2
  Carley Phelps A2
  Liz Raehpour S1
  Andrew Windish T2
Andover-Central
  Ian DeWitt T2
  Ahmya Forgit A1
Anthony-Harper-Chaparral
  Madison Konkel A1
  Garrison Ummel B1
Arkansas City
  Dawson Miller T1
Atchison
  Xavier Hernandez B1
  Rosie Stone A1
  Hannibal Vick B1
Basehor-Linwood
  Kaitlyn George S1
  Meghan Scott S2
Buhler
  Joshua Duran T1
  Cole Ely B1
  Lauren Goodheart A2
  Camille King A2
  Braxton Luman T1
  Jaiden Montandon A1
  Andrew Schowengerdt B1
  Rachel Thomson A2
Chanute
  Bryan Ayala B1
Chapman
  Katie Locke S2
  Sydne Marshall A1
Cherokee-Southeast
  Peyton Simpson T2
Chetopa
  Baylee Harding A2
Clearwater
  Samantha Church S2
Coffeyville-Field Kindley
  Abigail Smith A1
Coldwater-South Central
  Addison Colter S2
Columbus
  Luke Lindsey T2
  Reese White B1
Concordia
  Maddie Johnson A1
  Madelyn Meyer S1
  Elijah Steffen B1
De Soto
  Bryson Kendall T2
Derby
  Angela Cortes S2
  Alyssa Gamboa A2
  Dominic Gamboa B1
  Michael Pugh T1
Dodge City
  Parker Holuska B2
  Kale Lowery T2
  Ivan Ortiz B1
Douglass
  Zakk Kalp B1
  Jacob Woody B1
Ellinwood
  Kaitlyn Pohlman S2
Ellsworth
  Jordyn Coonrod A2
Eskridge-Mission Valley
  Tyler Coursen T2
Eureka
  Keeley Coon S2
Fort Scott
  Levi Bin T1
  Mary Gladbach S1
  Aztreia Milton A1
Fredonia
  Koby Anderson T1
Garden City
  Nathan Ayala T1
  Kyler Bennett B2
  Peter Hall B2
  Symone Simmons A1
Gardner-Edgerton
  Riley Buck T1
Garnett-Anderson County
  Aaron Kubacka B2
Goddard
  Amberly Nash A2
  Hannah Nelson S2
  Hanna Pezzola S1
Goddard-Eisenhower
  Marcus Lindley B2
  Tristan Newman T2
  Theresa Peterson S1
Greensburg-Kiowa County
  Ben Stewart T2
Gypsum-Southeast of Saline
  Cade Cooper B2
  Tresilyn Tucker S1
  Eleanor Wiles S1
Haven
  Levi Hingeley T2
  Abigail Nisly S1
  Jessica Rist S1
Hays
  Alisara Arial S1
  Brett Bowles B1
  Hannah McGuire S2
  Carl Rorstrom B1
  Cade Swayne T2
  Alexis White S2
Hays-Thomas More Prep-Marian
  Paul Brull T1
  Cameron Rozean T2
Hesston
  Shelby Clark S2
  Hannah Sweeley S1
Holcomb
  Ariana Arizpe S1
Hugoton
  Sestleng Garcia S1
  Rebecca Johnson A1
Independence
  Ashantea Hayden A2
Ingalls
  Benjamin Meador T1
Iola
  Elaina Stiffler S1
Junction City
  Ethan Deming B2
  Nicholas Paradas T1
  Nicholas Spellman T1
  Jazmin Tinsley A2
Kansas City-Sumner Academy
  Daniel Arroyo T1
  Mirena Fonseca A2
  Amari Lewis S2
  Nguyen Nicholson A2
  Kayla Tottress A2
  Deborah Vasquez A1
Kingman
  Elizabeth Carter S1
LaCygne-Prairie View
  Delaney Webber S2
Lansing
  Paige Padgett S2
  Ian Vajnar T1
Larned
  Dwayne Ellis A2
Lawrence
  Ellie Bates S1
  Elias Beeson B1
  Ben Farney T2
  Macy Landes A2
  Brayden Liakos T1
  Lex Moulton T1
  Ike Phillips B2
  Sam Phillips B2
  Haven Rethman A2
  Liam Sheeley T1
  Ian Snyder T2
  Noah Stussie T2
  Simon Wenger T2
Lawrence-Free State
  Kathryn Allen S2
  Jenna Gaston S1
  Gershwin Kile A1
  Ellie LeBar S1
  Reid Plinsky B1
  Jess Willis A1
  Spencer Yost-Wolff B2
Leavenworth
  Kato Fischer B2
Lenexa-St. James Academy
  Tessa Redding S1
Lindsborg-Smoky Valley
  Whitney Johnson A1
  Emily Jones A1
Manhattan
  Jayden Gittle A1
  Jack Laswell B2
McPherson
  Kari Ellet A1
  Kaliah Tice A2
Minneapolis
  Brendan Shanks T2
Montezuma-South Gray
  Shonsee Loewen A1
  Martha Titus A2
Nickerson
  Steven Hayse B2
Norton Community
  Hayley Mordecai S1
Olathe-East
  Delaney Kirk A1
  Patrick Peters B2
  Willa Walberg S1
Olathe-North
  Ahmad Akkam B2
  Drew Bellamy T2
  Dalton DeVoe B2
  Jessamine Harris S2
  Xander Stultz T1
  Kloe Wagner A2
Olathe-Northwest
  Theresa Burg S2
  Max Cooper T1
  Joshua McGhee B2
  Josie Peterson A2
  Avery Williamson B1
Olathe-South
  Jacob Berezoski B2
  Jordan DeLeon B1
  Jonathan Swanson T1
Olathe-West
  Weston Curnow B1
Oswego
  Will Daniels B2
Overland Park-Blue Valley
  Bella Bade S2
  Lauren Brucker A1
  Madeline Friesen S1
  Matthew Grigoratos T2
  Jacob Jackson B1
  Jenna McCarty A1
  Nidhi Rao S1
  Catherine Stagner A1
Overland Park-Blue Valley North
  Garrett Brax B1
  Kaitlin Duncan S1
  Will Hancock B1
  Holly Rassette S2
Overland Park-Blue Valley Northwest
  Anna Avery S2
  Christian Chamberlain B1
  Shannon Coussens A2
  Mark Doyle T2
  Avni Kamat A1
  Lachlan Layt T2
  Emily Roswold S1
  Angela Shilling A2
  Dmitry Tyshlek B2
  Lauryn VonAhnen A2
  Emily Yohon S1
Overland Park-Blue Valley Southwest
  Dominic DeCicco T1
  Josette Pinto S1
Overland Park-Blue Valley West
  Cap Kelly B1
  Lauren Miles S2
Phillipsburg
  Zoey Dinkel A2
Pittsburg
  Katelyn Abarca S2
  Emma Annan-Noonoo A1
  Julian Archuleta B2
  Aidan Harries B1
  Kyra Ketcham A2
  Ethan McConnell T2
Pratt
  David Mathes B1
  Kahrie Stegman S2
  Katelyn Strobel S1
Quinter
  Collin Thielen T1
Riley County
  Ryan Pierce T1
Riverton
  Jacob Daniel T1
  Emma Scantlin S1
Rose Hill
  Cole Wagner B1
Russell
  Sam Ochs B2
Salina-Central
  Lane Griffin T2
  Carly Redding A2
  Nate Weis B1
Salina-Sacred Heart
  Jaylee Straub S2
Salina-South
  Amaya Dungan A2
  Jessica Greer S2
Scott Community
  Dre Allen B1
Shawnee Mission-East
  Ben Blickhan T2
  Aggie Williams S2
Shawnee Mission-South
  Maxie Crimm A1
  Ashley Hays A1
  Sophia Lopez A2
Shawnee Mission-West
  Madeline Bollinger S2
  Piper Myers A1
  Ryan Orme T2
  Nathan Rongish T1
  Gavin Tanner T2
  Daniel Vazquez B2
Shawnee-Shawnee Mission Northwest
  Caleb Anderson B2
  Lillian Bowen A2
  Jacob Fry T1
  Dayton Raines T1
  Molly Vielhauer A2
Spearville
  Ethan Halling T1
  Izzy Rumbaugh T2
St. Francis
  Echoe Lennox A1
Sterling
  Bryson Brownlee B2
  Max Dutton T1
  Lucas Gilmore T2
  Debi Schmidt A2
  William Weiner T2
  Bryce Wilson B2
Sublette
  Mariana Lower A2
Sylvan-Lucas Unified
  Elizabeth McCoy A1
Tonganoxie
  Amber Adcox S1
Topeka
  Emily Mead S2
  Paige Ratzloff A1
  Alexander Stewart T2
Topeka-Hayden
  Nick Quaney B1
Topeka-West
  Tate Donohue B2
Wakeeney-Trego Community
  Austin Cramer B2
Wichita-Bishop Carroll
  Isaac Elpers B2
Wichita-East
  Rachel Cosloy A1
Wichita-Heights
  William Butler T2
  Grace Hankins A1
  Evan Manuel T1
  Phoenyx McElfresh B2
  Noah Thompson T1
  Harmony Williams S2
Wichita-North
  Emily Gaugler S2
  Ramon Mosate, Jr. T1
  Kyree Thomas T2
Winfield
  Parker Butler B1
  Joshua Massey B2